Tomciętnik: Odcinek Czterdziesty

DESSERTS(3)

 

Wiek: Trochę ponad dziesięć miesięcy

Dużo się mówi ostatnio o światowym kryzysie. Nie wszystko rozumiem, ale podejrzewam, że oznacza to, że światowe rezerwy mleka są na wyczerpaniu. Fatalna sprawa, fatalna… W związku z tym, postanowiłem poczynić pewne kroki, a mianowicie, przygotowując się na najgorsze, robię zapasy. Niestety, rodzice nie pojmują powagi sytuacji i wyrzucają każdą schowaną pod poduszką chrupkę, wycierają zupkę z buzi, która powinna tam zaschnąć i czekać na czarną godzinę, wycierają mleko z ucha, ba nawet odkryli moją skrytkę w nosie i stamtąd również wydłubują moje zapasy. Jestem zrozpaczony, ale na nic nie zdają się moje protesty, rodzice są bezwzględni i nieugięci. Co ja zrobię jak przyjdzie głód?

Już wiem, co będę robił w przyszłości: będę dekoratorem wnętrz! Mam wyrobiony gust, niepopularne poglądy w tej dziedzinie i jestem gotowy do działania. Na przykład: po co komu te paskudne obrusy? Ja bym je wszystkie pozdejmował i wyrzucił. Poza tym trzymanie rzeczy na półkach jest takie nieestetyczne, półki powinny stać puste! Za to podłoga… Podłoga jest wspaniałym miejscem do trzymania różnych przedmiotów, przede wszystkim papierów. Tworzą wtedy taką piękną, kolorową mozaikę i, co najważniejsze, są pod ręką. Próbowałem te zmiany wprowadzić zarówno u siebie w domu jak i u obu babć, ale z żalem muszę powiedzieć, że wszystkie moje kochane kobiety mają bardzo staroświeckie poglądy, jeśli chodzi o urządzanie mieszkań.

 

Post Author: Rozwyrazowana

Mam 25 lat, męża, dwoje dzieci, wielkie plany i ambicje. Przede wszystkim marzę o tym, by moja pisanina została kiedyś wydana. Na razie skończyłam pisać pierwsza książkę i pracuję nad drugą. Poza tym w zeszłym roku schudłam 30 kg, więc temat odchudzania, zdrowego żywienia i ćwiczeń też jest mi bliski.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *