„Chichot chochlika” już jest!

„Chichot chochlika” jest już u mnie, wydrukowany w 50 egzemplarzach.
Nie jest bezbłędnie, ale jestem zadowolona. Zadowolona, bo wygląda to dobrze, a z niedociągnięć, to skład się trochę z jakichś powodów rozjechał i gwiazdki rozpoczynające ustęp wylądowały w kilku miejscach na końcu strony zamiast na początku, ale to w sumie drobiazg. Poza tym jest naprawdę ładnie.

Chichot chochlika - przód

Chichot chochlika - tył

Co teraz?
A teraz możecie kupić ode mnie egzemplarz. 23 zł/sztuka. Można odebrać osobiście, mogę wysłać pocztą. A jak kupić? Skontaktujcie się ze mną albo przez Facebooka, albo przez e-mail (rozwyrazowana@gmail.com) to się dogadamy.
Jakby ktoś chciał, to dedykację dorzucę gratis.
Poza tym będzie konkurs!
Ale jeśli chodzi o szczegóły, to muszę się jeszcze zastanowić, czy lajk na Facebooku mnie satysfakcjonuje czy chcę od Was większego zaangażowania. W każdym razie śledźcie mój profil! Na Facebooku jestem tu: https://www.facebook.com/doskonale.asertywna/

A teraz idę świętować z mężem ten krok w karierze literackiej.

Post Author: Rozwyrazowana

Mam 25 lat, męża, dwoje dzieci, wielkie plany i ambicje. Przede wszystkim marzę o tym, by moja pisanina została kiedyś wydana. Na razie skończyłam pisać pierwsza książkę i pracuję nad drugą. Poza tym w zeszłym roku schudłam 30 kg, więc temat odchudzania, zdrowego żywienia i ćwiczeń też jest mi bliski.

2 thoughts on “„Chichot chochlika” już jest!

  borntobemybaby

  (29 grudnia 2016 - 21:09)

  Zazdroszczę, że masz na swoim koncie wydanie książki i że spełniasz się literacko. Na dodatek Twoje dzieło wygląda intrygująco i pięknie. Trzymam kciuki za dalszą karierę pisarską 😉

   Rozwyrazowana

   (29 grudnia 2016 - 22:04)

   Trochę się chwaląc, a co, to okładka rzeczywiście wyszła ładnie. Już powoli kończę pracę nad drugą książką i mam nadzieję, że dojdę kiedyś do punktu, w którym moje książki będzie można kupić w Empiku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *